Poslao: 19 Apr 2017 18:54
|
offline
- flash12
- Legendarni građanin
- Pridružio: 11 Dec 2016
- Poruke: 2758
- Gde živiš: Beograd
|
Vec nekoliko puta sam video po internetu meme koji ide otprilike ovako (ne mogu da nadjem link):
(pilot SAA) - Basare, pobedjujemo u ratu, prakticno smo istrebili ISIL i teroriste, pomirili se sa svetom, sta zelis sledece da uradim?
(Asad) - Baci hemijsko oruzje na neduzne civile da se ceo svet okrene protiv mene
(pilot SAA) - Naravno sefe!
Na engleskom naravno, i drago mi je da vidim da i ovako kroz fazon koji se siri i lajkuje, vidi da i zapadnjaci nisu toliko glupi i ako povezu par tacaka lagano mogu da zakljuce koliko je nerealno da Asad stoji iza hemijskog napada.
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
Poslao: 19 Apr 2017 20:57
|
offline
- Dostanic09
- Elitni građanin
- Pridružio: 06 Avg 2013
- Poruke: 1708
|
Prema FOX news,
Svi ispravni avioni SYAF premesteni u Latakiju
Flash,
Uopste nije bitno ko je to uradio. To je mogao da naredi Asad, mogla je i da bude licna inicijativa nekog iz SYAF ili je mozda bila zamka Amerikanaca. Bilo kako bilo, ispade da je Asad negativac, Rusi pomazu negativce a Amerika deli pravdu.
Ko jos danas spominje ili ispituje slucajeve Racka, Markala, snajperista sa Majdana i itd. Niko, ti dogadjaji su posluzili svrsi i dovidjenja. Uopste nije bitno da li su Srbi pobili vojnike ili civile, da li su Srbi gadjali Markale, da li je Janukovic naredio da gadjaju ili su to bili snajperisti ,,opozicije,,. Vec 14godina znamo da Sadam nije imao hemijsko oruzije i nikog to vise ne interesuje.
|
|
|
|
Poslao: 19 Apr 2017 21:02
|
offline
- slonic_tonic
- Legendarni građanin
- Pridružio: 20 Jun 2014
- Poruke: 8009
- Gde živiš: Zagreb
|
ovo zatišje zadnjih dana može biti i rezultat ovih razmjena na relaciji Zabadani-Fuah/Kafraya.
Moguće je da je SAA svela operacije na minimum kako bi se minimizirao rizik odmazde na civilima koji izlaze iz Fue i Kafraye.
|
|
|
|
Poslao: 19 Apr 2017 21:32
|
offline
- Pridružio: 28 Mar 2015
- Poruke: 1123
|
Bilo je failed ofanziva na zapadu Alepa, Dari i u Hami nakon zauzimanja Surana. Almasdar prenosi u zadnje vrijeme SAA failures, unistene tenkove i tako to pa moze da se procita.
|
|
|
|
Poslao: 19 Apr 2017 22:54
|
offline
- powSrb
- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Mar 2015
- Poruke: 9455
|
Курди успели да пробију линију северно од Раке, никако нису залазили у овај део гре има мало траве и већих насеља.
Citat:SDF foothold beyond the 2nd channel will be used to swarm Jalab valley and tighten noose around Raqqa city
Quick map update: SDF #Kurds broke IS defensive line north of Raqqa and captured numerous villages, incl Hitash, Ruhayyat
|
|
|
|
|
Poslao: 20 Apr 2017 00:55
|
offline
- sezan

- Legendarni građanin
- Pridružio: 29 Dec 2008
- Poruke: 3131
- Gde živiš: Kragujevac
|
Odlicna observacija situacije na ruskoj tv..
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Mi bi rekli : " Tramp okrenuo curak"
|
|
|
|
Poslao: 20 Apr 2017 07:27
|
offline
- Drug Platov
- Super građanin
- Pridružio: 26 Nov 2015
- Poruke: 1003
|
Teske borbe SDF vs ISIL u tom podrucju cini mi se....
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Jel snimak iz tog podrucja? Slab sam sa Arapskim. :-)
|
|
|
|
Poslao: 20 Apr 2017 10:02
|
offline
- FOX

- Građanin
- Pridružio: 20 Maj 2009
- Poruke: 278
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
zanimljiva verzija
|
|
|
|
|