Vojni kamioni FAP (sve verzije)

511

Vojni kamioni FAP (sve verzije)

offline
  • celik 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 08 Maj 2010
  • Poruke: 1702

Necemo preterivati, ipak je ovo vojna verzija. Salim se! Ovo je samo jedan dobar primer kako se za malo para, prakticno izmenom branika moze dobiti puno moderniji izgled. Sve preko toga je +.
Nek pozajme farove od SDPR-a za Lazara- Milosa za prvu ruku, malo posla za limare i gotova stvar.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7370

Мислим да је војска тражила овакве фарове и браник. Маска може свакако да се модернизује, нпр. да буде као на Мерцедесу СК као што имају кинески лиценцни мерцедеси.



offline
  • Pridružio: 25 Dec 2016
  • Poruke: 2179

Bolje da rese pitanje zastite od korozije kako valja nego da sminkaju vojno vozilo. Funkcija na prvom mestu pa onda estetika.

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10405

Ovi makedonci izgledaju odlicno, s obirom da su 15+ godina stari

offline
  • Shtex  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 23 Sep 2018
  • Poruke: 2146

U FAP stiže 8-10 ognjeva na generalni remont. Radi se reparacija svega sem motora i menjača jer su im kilometraže smešne. Verovatno su neki iz rezerve koji su propali od stajanja.

offline
  • Pridružio: 14 Jul 2015
  • Poruke: 715
  • Gde živiš: Pripyat

Ili je to u pitanju ili je u pitanju modernizacija. Jos je na Partneru bilo reci o prvoj modernizovanoj bateriji do kraja 2019 (verovatno pre pocetkom 2020).

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 36070
  • Gde živiš: ovalni kabinet

2026 na KiM 99-te

offline
  • Pridružio: 14 Jul 2015
  • Poruke: 715
  • Gde živiš: Pripyat

Sa ovogodisnjeg sajma, lepo poredjani FAP-ovi. Sa desna na levo 3240, 2228, 1118, 2026 (Sora), 2228 (Soko).



Preuzeto sa Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Shtex  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 23 Sep 2018
  • Poruke: 2146

Da li je neko zagledao Soru ispod kabine ????? Po nekim dokumentima koje imam, Sora je zapravo FAP 2028. To je kombinacija, sve je isto kao 2026 ali je motor kao na 2228.

offline
  • yrraf  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 03 Jan 2012
  • Poruke: 2672
  • Gde živiš: Loznica Srbija

mercedesamg ::Dobra odradjen PS, ali trebale bi jos ove plastike i retrovizori da prate te linije.

Kačio sam kasnije na temi o Moravi i dorađenu verziju sa novim retrovizorima i blago izmenjenim farovima. Trebalo je verovatno kao što kažete malo doraditi i plastike da prate novu liniju maske ali ja sam tad nešto pokušao i ništa mi se nije svidelo.

Dobar profi dizajner bi verujem napravio od NG kabine vrlo atraktivan proizvod. Pravi izbor za vojni kamion, vatrogasce, šumarske kamione, teške građevinske kamione. Robusna, jednostavna, bez mnogo plastike i slabih tačaka koje se lako oštete. Ove nove fensi, sa puno plastike su dobre samo za šlepere gde se traži udobnost i aerodinamika.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1041 korisnika na forumu :: 51 registrovanih, 9 sakrivenih i 981 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3195 - dana 09 Nov 2023 14:47

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, A.R.Chafee.Jr., amaterSRB, Asparagus, avijacija, babaroga, BLACKBIRD201284, bobomicek, bozo13, crazydkure, dejanbenkovic, Demi87, Dežurni_Automatičar, FAMAS, gobrad, gorankuba, Igor Antonic, JankoS, kib, Koca Popovic, krokodokodil, ladro, laurusri, Lester Freamon, ljuba.b, loon123, Marko Marković, Marko1238, markolopin, Metanoja, milutin134, Mineral, N.e.m.a.nj.a., operniki, panzermilan45, pein, PMsnow, raketaš, raso76, RD84, rebcooil, sistem22, sosko, Srpska zauvjek, stalker22, suhoj27, Toper, Tribal, Visionary, Zorge, 79693