Kritika na moderisanje

4

Kritika na moderisanje

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5888
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

Zašto mi je neko obrisao čitavu temu bez objašnjenja?



offline
  • Zidam zgrade i fasade ......... I armiram, betoniram. Utovaram, istovaram i nikad se ne odmaram.
  • Pridružio: 14 Dec 2005
  • Poruke: 26802
  • Gde živiš: Na istoj adresi ali promenih četiri države

Koju temu?



offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5888
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

Otvoreni dan u kasarni "Kozara" u Banjaluci. Tema je bila otvorena nekoliko dana od najave događaja do juče kada sam pokušao da postavim fotografije. U sred postavljanja jednostavno je nestala. Ne tvrdim da je neko obrisao, može biti i neki tehnički problem. Uglavnom je nema, ili je ja ne vidim.

offline
  • Orc 
  • Građanin
  • Pridružio: 29 Jun 2022
  • Poruke: 216

Zasto brisete snimak koji je oznacen sa 18+?
Koja je razlika izmedju ovoga snimka i bilo kojeg drugog, na primer poklapanje artiljerijom, pogibija vojnika od VOG bombica sa komercijalnog drona?
Razlika je sto se ovde vidi iz prvog lica, a ovamo je to iz daljine i to je sasvim ok?
Kolege kace svaki dan takve snimke sa druge strane pa se niko nije bunio.
Nije ovde rec o sujeti sto ste mi obrisali poruku, ali ako se vodite tim pravilom svaki snimak gde neko gine treba da se skloni, i moze se voditi istim objasnjenjem "stvarno nema potrebe".

offline
  • alchemy
  • Pridružio: 06 Jul 2009
  • Poruke: 5319
  • Gde živiš: Novi Sad

Složićeš se da nije isto kada preko ekrana iz daljine vidiš da neko strada i kada sa pola metra neko istrese pola okvira u dva čoveka a to sve gledaš iz prvog lica.

Zaista ali zaista nema potrebe za takvim nečim na forumu pogotovo što svi mi pratimo TG kanale, Twitter i ostale mreže i sigurno smo videli.

Na kraju krajeva, pročitaj uvodnu poruku crvenim slovima na ukrajinskoj temi (vesti) i videćeš da je napisano da snimci koji su 18+ i 21+ mogu i da se izostave, nećemo propasti ako se nešto ne okači a psiha će nam biti u boljem stanju.

offline
  • Pridružio: 11 Jan 2023
  • Poruke: 261

Jel moze neko dai objasni kako da kvotujem/citiram odredjenu poruku?

Ja imam opciju odgovori i kad kliknem pojavi mi se polje gde pise naslov i ispod polje za tekst.. sad, sta ja treba da radim da citiram odredjenu poruku?

online
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 26481
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Овако:
Пета иконица с десне стране (ова са ''човечуљком'') . Десно, изнад његове главе (рамена) имаш ''облачић'' приближно прабоугаоног облика на који кликнеш. Наравно, селектујеш текст, па кликнеш.

offline
  • Pridružio: 11 Jan 2023
  • Poruke: 261

Napisano: 24 Jan 2023 18:23

Citat:Sirius
Овако:
Пета иконица с десне стране (ова са ''човечуљком'') . Десно, изнад његове главе (рамена) имаш ''облачић'' приближно прабоугаоног облика на који кликнеш. Наравно, селектујеш текст, па кликнеш.



Dopuna: 24 Jan 2023 18:23

Evo ga Smile


Zahvaljujem se, uspeo sam nekako

offline
  • Pridružio: 08 Feb 2023
  • Poruke: 1

Zdravo svima,

Zeleo bih da takodje izrazim nezadovoljstvo moderisanjem @Mixelotty .

Mislim da sam vise od 10 godina bio clan ovog foruma, bez ijedne opomene ili ban - a. Pre mozda mesec dana, Mixelotty me u PP obavestava da je obrisao jedan moj komentar (komentarisao sam fotografiju nekih nasih profesionalaca uz opasku da su svi buckasti) uz pretnju da ce "uslediti mere" .

Ja naravno kao i svaki drugi Srbin prilicno lose reagujem na pretnje, te ga u mom odgovoru nisam preterano stedeo. Sve ovo se desava u prepisci na PP. I pomenuti moderator me trajno banuje.

Zamolicu vas da revidirate njegovu ulogu moderatora. To sto on radi nije "strogo moderisanje" vec ima dozu uzivljavanja u ulogu i izivljavanja.

U principu, nije da mi je sad srce slomljeno zbog bana. Imam svoj zivot, a forum je vrlo mali deo njega, otprilike desetak minuta svakog drugog dana i gotovo iskljucivo kao citaoca. No nervira ovakvo ponasanje koje se tolerise.

I na kraju, jedna sasvim licna poruka Mixelottiju: Druze, zao mi je te sto si jadan. Da si ti meni ziv i zdrav i da brzo resis te probleme koje imas. Nemoc u realnosti se cesto leci nasiljem u virtuelnom svetu, vidjao sam to i ranije.

offline
  • Zidam zgrade i fasade ......... I armiram, betoniram. Utovaram, istovaram i nikad se ne odmaram.
  • Pridružio: 14 Dec 2005
  • Poruke: 26802
  • Gde živiš: Na istoj adresi ali promenih četiri države

Ban si dobio zbog vređanja preko privatne poruke. A ova poruka je očigledan dokaz koliko si glup da to shvatiš.
Opet ćeš dobiti ban. I sad i na svakom sledećem nalogu koji budeš otvorio.
Ti ili bilo koji drugi banovani član foruma. O svom ponašanju razmišljajte na vreme.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1164 korisnika na forumu :: 73 registrovanih, 11 sakrivenih i 1080 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3195 - dana 09 Nov 2023 14:47

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: -[CoA]-, 357magnum, 8u47, Aleksa 3215, Asparagus, Avalon015, bobomicek, bpop, Clouseau, cole77, colji, cvrle312, Darth Malak, dekao, ElGenius, EXIT78, FileFinder, Gogi_avio, Gosha101980, IQ116, Ir, JankoS, Japidson, kib, kn19, kolle.the.kid, Kvazar, lcc, Lelemood, Lester Freamon, MarijaC84, Marko Marković, markolopin, mat, mikrimaus, Milo97, MiloradKomadic, Mldo, Mskok, Musklfiber, nnovakis, Pale2025, Papadubi, Parker, pein, Pilence, Pohovani_00, PrincipL, Prometeus, R_038, radovanstojkov023, Resad76, rovac, ruso, s0ne, Sirius, SlaKoj, Sonic, Spila 0405, Srbin do koske, Srle993, stagezin, Tafocus, The Boss, Toper, Valter071, Velizar Laro, VJ, Zastava, Zdilar, ZetaMan, zziko, Đurđevdan