PARS 2K12 KUB-M (SA-6 Gainful)

39

PARS 2K12 KUB-M (SA-6 Gainful)

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 31424

A sta ti smeta u modernizovanju KUB-a ? Mobilan sistem koji ima jos zivota i koji se moze poboljsati. Mladji su od Neva. A i receno je da ce se nabavljati jedan sistem veceg i jedan srednjeg dometa. Bolje da imamo i njih nego da ih izrezemo Bebee Dol



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 20 Dec 2010
  • Poruke: 421

Slazem se sa Besotted-om Srbiji treba nesto vise od novih uniforma i oznaka za iste,da bi se reklo da se vojska profesjonalizovala! KUB ima jos vremena i moze se koristiti ali treba da se razmislja o novim sistemima!



offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 36087
  • Gde živiš: ovalni kabinet

mislim da će gaće još da se krpe

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 102819

Krpicemo se mi jos dugo,jer para ocigledno za nista nemamo,nazalost.

offline
  • Pridružio: 29 Maj 2009
  • Poruke: 1096
  • Gde živiš: Beograd

i treba da se krpi, ja jos nemogu da prezalim one T55ice Mr. Green

offline
  • Pridružio: 20 Dec 2010
  • Poruke: 421

Zakrpice ih kao MI- 17, a onda ce da stoje na parkingu jer ova vlast nista ne radi da se stanje u vijsci popravi! Sta se dogodilo sa kub-om u podgorici i koliko je raketa ostalo u CG?

offline
  • grbe 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Maj 2007
  • Poruke: 4393

shmele ::Zakrpice ih kao MI- 17, a onda ce da stoje na parkingu jer ova vlast nista ne radi da se stanje u vijsci popravi! Sta se dogodilo sa kub-om u podgorici i koliko je raketa ostalo u CG?
KUB nije bio u PG vec u Danilovgradu.
2004. godine je preseljen u Srbiju i nijedna raketa nije ostala u CG.

offline
  • Pridružio: 20 Dec 2010
  • Poruke: 421

Hvala Grbe ! ZA vreme Nato agresije ja sam se nalazio na Sitnici(na tromedji) od raketnih sistema samo smo imali strele! U kumboru sam jednom prilikom video i KUB ili nesto sto mnogo podseca na istog!

offline
  • grbe 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Maj 2007
  • Poruke: 4393

Mislim da si vidio kub jer su bili na Lustici koliko ja znam

offline
  • Buva  Male
  • Legendarni građanin
  • amater u pokušaju
  • Pridružio: 10 Apr 2010
  • Poruke: 3095
  • Gde živiš: i ja se pitam...

@grbe
ostao ti je jedan lanser u PG

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1419 korisnika na forumu :: 123 registrovanih, 10 sakrivenih i 1286 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3195 - dana 09 Nov 2023 14:47

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, A.R.Chafee.Jr., Abebe Bikila, Ageofloneliness, antonije64, ArmyBoss, Avalon015, Belac91, bigvlada, Bobrock1, bojan313, Bole72, Borej, Boris90, Bosnjo, boxbole, Butcher, BWG, Ca6otep, Centauro, Cian, Citalac, cvrle312, Czrweni, darcaud, DavidA, dearg, del boy, Denaya, djboj, Dogma21, Dolinc, DonRumataEstorski, dule10savic, dulleo, Dungorth, Electron, Frunze, Gheljda, gregorxix, GveX, Haris, hvost, IQ116, ivan1973, jalos, Jaz, Jester, jimi_agf, jmsk, kib, kovinacc, krkalon, Kubovac, Kukuvaja, kybonacci, ljubo70, luka35, Mare_cepare, Marko Marković, Marko03, markolopin, maxim_von_burdengate, mercedesamg, Metanoja, Miki01, milbos, mile33, milenko crazy north, milimoj, mist-mist, moldway, Motocar, musa, mux, nebkv, neko iz mase, Nele79, Nemanja.M, nenooo, neutrino, nisamBot, nnnnnnnnnn, Ognjen27, oldtimer, operniki, Paklenica, pein, Peruta, Pilipenda, Podljub, Prašinar, promajauglavi, rovac, RS28, Sagotolio, Simonsen23, smuk, Sr.Stat., Srna, stalker22, Stanlio, svetskoanase, takini, tanakadzo, Tas011, theNedjeljko, tom, Username1000, vaci, vensla, Viktor Petrenko, VJ, Vlada1389, Vzor50, Weteran, X3, XBMC, zivojin32, zlatkoa987, zmajbre, Zoca, 1453